המוצרים שלנו
ברמה הכי טובה ואיכותית שיש

הקמת בריכות שחייה ציבוריות/פרטיות

קבוצת אהוד נופש מתמחה בהקמת בריכות שחייה למגזר הציבורי והפרטי, כאשר במגזר הפרטי מדובר בעיריות, קאנטרי ומלונות, במגזר הפרטי מדובר בבריכות שחיה פרטיות בוילה/פנטאהוז.

החברה מתמחה בבריכות שחיה יוקרתיות מבטון אך בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים בוחרים לבצע הקמת בריכות שחיה פיברגלס בביתם בשל הורדת המחירים הדרסטית וקלות הביצוע יחסית לעבר. כמו כן המשקל של בריכות אלה קל משמעותית ומהווה פתרון טוב ואיכותי לפנטהאוזים ומבנים שאינם בנויים לשאת משקל רב. אהוד נופש וספורט בע"מ הנה החברה המובילה בישראל לפתרונות הקמת בריכות שחיה פיברגלס . לחברה קו מוצרים יחודי ואיכותי הכולל חיפוי פסיפס קרמיקה ועוד. הבריכות נראות ומרגישות כבריכות בטון רגילות .

 

מה אנחנו עושים

תכנון ביצוע של הקמת בריכות שחיה מבטון או פיברגלס (בריכה קלה) ומרכזי בריאות הכולל : תכנון נוף וגנים, בריכות שחייה, מפלים, אטרקציות מים, חומרים ועוד…הצוות שלנו הנו הצוות המוביל בישראל בתכנון והקמה של בריכות שחייה מפיברגלס  – החל מבריכות שחייה פרטיות ועד לבריכות ציבוריות. הצוות כולל אדריכלים, מהנדסי מים וכמובן נוף וגנים ופיתוח .לאנשי המקצוע שלנו התמחות ארוכת שנים בתכנון ובבניית חדרי מכונות ומערכות מים הכוללות בין השאר מערכות סינון , חיטוי , צנרת חדרי מכונות , צנרת היקפית , בקרת איכות מים בטכנולוגית הייטק כולל פיקוד בקרה ואיסוף נתונים של תהליכי החיטוי , הסינון ועוד. אנו שומרים על כל הכללים החשובים של הקמת בריכות שחייה פיברגלס החל מבטיחות מירבית , איכות חומרי הגלם, בנייה מעוצבת וחכמה, חיפויים איכותיים והעיקר עיצוב ייחודי . לעוד מידע על הקמת בריכות שחיה פיברגלס התקשרו אלינו כבר עכשיו או השאירו את הפרטים שלכם ואנחנו נחזור אליכם בהקדם.

הקמת בריכות שחייה פרטיות

שנים האחרונות יותר ויותר אנשים בוחרים לבצע הקמת בריכות שחיה פרטיות  בביתם בשל הורדת המחירים הדרסטית וקלות הביצוע יחסית לעבר. אהוד נופש וספורט בע"מ הנה החברה המובילה בישראל לפתרונות הקמת בריכות שחיה. לחברה קו מוצרים יחודי ואיכותי הכולל חיפוי פסיפס קרמיקה ועוד. הבריכות נראות ומרגישות כבריכות בטון רגילות .

 

תכנון והקמה של פארקי מים ומגלשות

בשנים האחרונות התפתח ענף מגלשות המים ואטרקציות מים לילדים ומבוגרים .אהוד נופש וספורט\פעיל  בע"מ הנה החברה המובילה בישראל לתכנון והקמה של מגלשות מים ,פארקי מים ואטרקציות מים .

מה אנחנו עושים

הצוות שלנו הנו הצוות המוביל בישראל בתכנון והקמה של פרויקטים מהתחלה עד למסירת מפתח ליזם .הפרויקט כולל תכנון אדריכלי ,תכנון קונסטרוקטיבי ,תכנון מערכות מים ,תכנון נוף ועוד  .כמו כן אנו מטפלים ומגישים את כל התכניות להיתר בניה .לאחר מכן אנו בונים את כל המכלולים כולל בריכות השחייה,פיתוח וכמובן בניית המגלשות עצמן כולל מגדלים לשילוח ועוד. לאנשי המקצוע שלנו התמחות ארוכת שנים בתכנון ובבניית חדרי מכונות ומערכות מים הכוללות בין השאר מערכות סינון , חיטוי , צנרת חדרי מכונות , צנרת היקפית , בקרת איכות מים בטכנולוגית הייטק כולל פיקוד בקרה ואיסוף נתונים של תהליכי החיטוי , הסינון ועוד. כמו כן לצוות החברה יש ניסיון של שנים בבינוי ופיתוח. אנו יצרנים ויבואנים של החברות המובילות בעולם ביצור מגלשות מים ומשחקי מים .החברות שאתם אנו עובדים בבלעדיות בנו את אתרי הנופש ופארקי המים המובילים בעולם . לעוד מידע על תכנון והקמת מגלשות מים ופארקי מים מחלקת התכנון והפיתוח בחברתנו, כמו גם אנשי השיווק ישמחו לעזור .

בניית בריכות שחייה ציבוריות

חברת "אהוד נופש וספורט בע"מ " הינה החברה המובילה בארץ לפתרונות של עיצוב בריכות שחייה ציבוריות, תכנון , ביצוע וגימור של הבריכות ברמת האיכות הגבוהה ביותר בעולם.

מה אנחנו עוד עושים ובמי אנחנו נעזרים ?

בצוות שלנו יש  אדריכל בריכות המוביל בישראל , מהנדס מים ועוד…

בנייה או עיצוב בריכות שחייה ציבוריות - רמה מעל כולם

בקרת איכות מים בטכנולוגיות הייטק הכוללת פיקוד ובקרה, איסוף נתונים של תהליכי החיטוי, סינון וכו'…

החברה גם מייעץ לחברות מלונאיות, מבצעת יעוץ לעיריות, קבלנים ויזמים בכל תחום וכו'…

לחברה כל ההיתרים תוך עמידה מדוייקת על התקנים הנדרשים של משרד הבריכות, המשרד לאיכות הסביבה וכו'..

הוט האב - האט האב

פעם זה היה ג'קוזי, היום יותר ויותר אנשים מעדיפים להקים הוט טאב נעים ואיכותי אשר יתאים בדיוק לעיצוב ביתם. הבנייה של האט טוב אינה דורשת הרבה זמן של עבודה, אבל היא בהחלט דורשת "חומרי גלם" איכותיים וצוות עבודה מנצח. יש לא מעט סוגים של הוט טאב – כאלה אשר מתאימים למרפסת, כאלה בתוך הבית, האט טאב ציבורי ועוד… אהוד נופש וספורט בע"מ הינה החברה המובילה בישראל לפתרונות בניית האט טאב ביתי , בריכות שחייה פרטיות , ציבוריות, חמם טורקי  ועוד…

הוט האב מיוחד

החברה נעזרת באנשי המקצוע המובילים בישראל לבנייה בטיחותית, איכותית, מהירה ויעילה יותר – המחירים אטרקטיביים ביותר והיחס אישי ומקצועי. לאנשי המקצוע שלנו התמחות ארוכת שנים בתכנון  ובבניית חדרי מכונות ומערכות מים הכוללות בין השאר מערכות סינון , חיטוי , צנרת חדרי מכונות , צנרת היקפית , בקרת איכות מים בטכנולוגית הייטק כולל פיקוד בקרה ואיסוף נתונים של תהליכי החיטוי , הסינון ועוד.

סאונות מכל הסוגים - סאונה יבשה סאונה רטובה

לפני שבוחרים סאונה ביתית, צריך לדעת איזה סוג של סאונה אנחנו רוצים שתהיה בבית שלנו – האם אנחנו מעדיפים סאונה רטובה או סאונה יבשה ? אז לפני הכל, בואו נעשה קצת סדר.

מה היא סאונה רטובה ?

סאונה רטובה היא סאונה שבה הלחות יכולה להגיע עד למאה אחוזים והטמפרטורה נעה בין עשרים לשישים מעלות. הסאונה עצמה מקנה אווירה יותר "משחררת" ולא מעט אנשים בוחרים גם להתקלח בעת השהות בסאונה מסוג זה. הסאונה תעניק הרפיה של השרירים כולל הפחתה משמעותית במפרקים כולל עזרה בבעיות נשימה וכדומה…

 

מה היא סאונה יבשה ?

 סאונה יבשה אחוז הלחות נמוך יותר – הטמפרטורה תנוע בין שמונים עד למאה ועשר מעלות. ההרגשה הכללית תהיה יותר חמה וצורבת, והיתרונות הם כמובן רוגע והרפייה. על מנת שתוכלו לדעת אילו בריכות שחייה פרטיות או סאונות מתאימות יותר עבורכם – הגיע הזמן שתתייעצו עם צוות המומחים שלנו אשר ישמח לעזור לכם לבחור את הסאונה המתאימה עבורכם ולהקים לכם את הסאונה האיכותית ביותר.

חמם טורקי

פעם זה היה ג'קוזי, היום יותר ויותר אנשים מעדיפים להקים חמם טורקי נעים ואיכותי אשר יתאים בדיוק לעיצוב ביתם. הבנייה של חמם טורקי אינה דורשת הרבה זמן של עבודה, אבל היא בהחלט דורשת "חומרי גלם" איכותיים וצוות עבודה מנצח. יש לא מעט סוגים של חמם טורקי – כאלה אשר מתאימים למרפסת, כאלה בתוך הבית, חמם ציבורי

פתרונות של חמם טורקי

אהוד נופש וספורט בע"מ הינה החברה המובילה בישראל לפתרונות בניית הוט האב, חמם טורקי ביתי , בריכות שחייה פרטיות, בניית בריכות ציבוריות, חמם טורקי ועוד… החברה נעזרת באנשי המקצוע המובילים בישראל לבנייה בטיחותית, איכותית, מהירה ויעילה יותר – המחירים אטרקטיביים ביותר והיחס אישי ומקצועי. לאנשי המקצוע שלנו התמחות ארוכת שנים בתכנון ובבניית חדרי מכונות ומערכות מים הכוללות בין השאר מערכות סינון , חיטוי , צנרת חדרי מכונות , צנרת היקפית , בקרת איכות מים בטכנולוגית הייטק כולל פיקוד בקרה ואיסוף נתונים של תהליכי החיטוי , הסינון ועוד.

בריכות בטון

בריכת שחיה מבטון נחשבת למורכבת מבחינת ביצוע ולכן היא מחייבת תכנון מוקפד ומקצועי. יש להתחשב במגבלות השטח, לבקש היתרים מתאימים מהמועצה המקומית וכמובן להקפיד על בטיחות. 

למה כדאי לבחור בבריכת בטון?